محل تبلیغات شما

موفقیت

امروز سوسک‌ها ریشه‌کن شدن. بعد از نوشتن مطلب دیروز، رفتم آشپزخونه. بالای سرم رو نگاه کردم. باز هم دوتا شاخک، دقیقا همونجای دیروزی. همون ناحیه سمی. ناحیه خطر. ناحیه فوران! جایی که فشار سوسک در داخل لوله بیشتر از بیرون بود و اونا به شیوه کاملا فیزیک‌کلاسیکی وارد خونه می‌شدن. دست به کار شدیم. ۴۰ گرم گچ رو با ۱۰۰ گرم آب مخلوط کردم و وارد سطلی هم زدم. گذاشتیم تا گچ یکم خودشو بگیره. نردبونی بسیار بلند -حدود ۳۰ هزارپا - از توی حیاط پیدا کردیم و به آشپزخونه منتقل کردیم - باز هم به شیوه‌ای بسیار فیزیک‌کلاسیکی و به دور از هرگونه حفره فضا زمانی - و توحید ازش رفت بالا. دستمال‌کاغذی‌ای رو به کلسیم کربنات آب‌دار اضافه کردم و دادم به توحید. اون هم دستمال آغشته به محصول رو مالید روی سوراخ بعله. البته لوله انقدر بالا بود که سوراخش دیده نمی‌شد. همونطور که دیروز هم گفتم سبک معماری این خونه گوتیک هست و دارای سقف‌های بسیار بلندی می‌باشد. خلاصه آینه کوچکی را روی مگس‌کش چسبوندیم و به وسیله اون تونستیم سوراخ روی لوله رو مشاهده کنیم و دستمال آغشته رو گذاشتیم روش. بعد سطل گچ رو دادم دستش و شروع کرد به درزگیری اطراف دستمال. حالا ما یه دستمال گچی داشتیم که لحظه به لحظه سفت‌تر می‌شد و محل نفوذ جانوران موذی رو بسته و بسته‌تر می‌کرد. تا اینکه دیگه اثری از سوراخ نبود. حالا لحظه‌ی انتظار فرا رسیده بود. باید صبر می‌کردیم تا ببینیم وارد می‌شن یا نه. لحظه ترسناکی بود. لحظه‌ای بود که تو تمام تلاشتو کردی و هیچ راه و آلترناتیو دیگه‌ای جلو پات نداری و اگه شکست بخوری دیگه هیچ راه بازگشتی نیست. مثل ارتش ناپلئون یا هیتلر وقتی روسیه رو محاصره کردن. شهر رو محاصره کردن و در اون سرمای سگ‌سوز و خانمان‌برانداز، باید مقاومت کنن. اگه مقاومت کنن بردن. اگه نه همه‌شون کشته می‌شن و رایش سوم شکست می‌خوره. فرانسویا هم می‌رن خونه‌هاشون. البته خوشبختانه در این موقعیت، تاریخ تکرار نشد. رفتم اجرا. برگشتم خونه. پرسیدم هیچی؟ گفت هیچی. پیروز شده بودیم. پیاله‌ها رو پر کردیم و به سلامتی ریشه‌کن‌کردن‌شون نوشیدیم.

الان ۲۴ ساعت از لحظه‌ی پرکردن سوراخ بدطینت می‌گذره و هنوز هیچی. من اسمشو می‌ذارم موفقیت. سازمان مبارزه با ات موذی نیز هم.

سازمان اعتیاد، فرد سیگاری رو کسی تعریف می‌کنه که از آخرین سیگارش زمان زیادی نگذشته باشه. اینجا هم منطق همینه.

این مورد آخری رو برای توضیح بیشتر اوردم.

سه راه برای حل مشکل دندان‌های حساس:

مالیدن جوش‌شیرین

سه دلیل برای حساسیت دندان‌ها:

مسواک بیش‌ازحد.

توصیه: مسواک نزنیم تا دندان‌های حساس نداشته باشیم و فراموش نکنیم که روزانه سه لیتر درخت بر اثر مصرف بی‌رویه آب‌های موسمی جان خود را از دست می‌دهند.

سه‌گانه دایی‌ها.

اتوبوس‌سواری در شهر

همینطوری‌الکی‌نویسی

رو ,هم ,سوراخ ,دستمال ,کردیم ,لحظه ,و به ,محاصره کردن ,گچ رو ,دندان‌های حساس ,هیچ راه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نسیم باد صبا دوشم آگهی آورد...